Svatební fotograf

Jak to celé probíhá

Fotografie od mě obdržíte v černobílé i barevné úpravě. Pro svoji práci používám profesionální techniku značky Canon. Pro strýčka příhodu s sebou nosím i náhradní foťák. Jak se říká je lepší být připraven než překvapen.

Něco navíc
Spolupracují se mnou skvělí profíci ve svém oboru.
kameramani
vizážistky
svatební koordinátorky
tiskárny
Rád vás nasměruji na jejich služby.

Doprava:
Doprava po Praze je zdarma, mimo Prahu si účtuji 9,-Kč/km

 • Termín svatby jste si zarezervovali přes rezervační systém. Co se bude dít dál? Před svatbou se spolu alespoň jednou sejdeme a popovídáme si o vašich představách o svatební fotografii a doladíme detaily ohledně organizace svatebního dne. Chci se s vámi poznat a naladit se na vaši vlnu. Věřím, že si hned v začátku vzájemně sedneme.

 • Pokud jste si vybrali třetí balíček, čeká vás ještě před vaším velkým dnem Párové focení. Fotografie pak můžete využít pro svatební oznámení, svatební web nebo mohou sloužit jako krásná vzpomínka.

  Během focení si vyzkoušíte nejrůznější pózy a já si ověřím, které vám nejvíce sedí. Z takového focení vznikají krásné momentky. A protože se často setkávám s tím, že jsou ženichové ze svatebního focení nervózní, vyzkouší si to takto nanečisto a na svatbě už budou připraveni.
  S klienty fotím venku nebo v ateliéru, záleží co budete preferovat právě vy.
  Párové focení je možné dokoupit k jakémukoliv svatebnímu balíčku.

 • Den nechávám přirozeně plynout a snažím se zachytit ty nejdůležitější momenty.
  Pokud si nebudete něčím jistí nebo budete potřebovat poradit s pózami, budu vám neustále k ruce. Svatební den je především o vás. Prožijte ho spolu naplno a bez starostí.

 • V nejbližších dnech po svatbě Vám zašlu prvních pár fotografií, které můžete sdílet a podělit se tak se svými přáteli a známými o radostnou novinu ve Vašem životě.

 • Veškeré fotografie včetně všech úprav vám dodám do 14 dnů. K dispozici je budete mít v online fotogalerii, díky které můžete fotografie i videa snadno sdílet se svojí rodinou i přáteli.
  Odkaz je neveřejný a funkční na všech mobilních zařízeních. Samozřejmě obdržíte i fotografie v plném rozlišení na flash disku (vhodné především pro tisk).
  V případě zájmu vám rád domluvím tisk svatební fotoknihy nebo krásných fotoobrazů na plátno.

První balíček

6 000,- Kč

Za příplatek
6 000,- Kč je možné objednat služby svatebního kameramana.

  Co balíček obsahuje?

  Fotografie příchodu svatebčanů, oficialit před obřadem, slavnostního příchodu do obřadní síně, samotného obřadu, nasazení snubních prstýnků, prvního polibku, podpisů novomanželů a svědků, gratulací, dále společné fotografie svatebčanů, menších i větších skupinek, stylizované fotografie novomanželů, odjezd na hostinu.
  Orientační doba focení je 1 hodina a 30 minut.
  Dostanete DVD nebo USB se všemi fotografiemi (cca. 150-300 fotek, v plné velikosti). Pokud budete chtít vytvořím webovou galerii pro lepší sdílení svatebního dne s vašimi blízkými.
  Doprava po Praze zdarma.
  Tento balíček můžete ve svatební sezóně rezervovat pouze PO, ÚT, STŘ a ČT

Rezervovat

Druhý balíček

17 000,- Kč

Za příplatek
16 000,- Kč je možné objednat služby svatebního kameramana.

  Co balíček obsahuje?

  Fotografie z obřadu i svatební hostiny. Získáte fotografie příchodu svatebčanů, oficialit před obřadem, slavnostního příchodu do obřadní síně, obřadu, nasazení snubních prstýnků, vášeho prvního polibku, podpisů novomanželů a svědků, gratulací, dále společné fotografie svatebčanů, menších i větších skupinek, stylizované fotografie novomanželů v místě obřadu (nebo na jiných lokacích dle dohody), fotografie odjezdu na hostinu, zametání střepů talíře, přenášení nevěsty přes práh, přípitku, proslovu, polévký, fotografie hostů, krájení dortu, prvního tance novomanželů a předávání dárků.
  Orientační doba focení je 7-9 hodin.
  Dostanete DVD nebo USB se všemi fotografiemi (cca. 500 fotek, v plné velikosti). Pokud budete chtít vytvořím webovou galerii pro lepší sdílení svatebního dne s vašimi blízkými.
  Doprava po Praze zdarma.

Rezervovat

Třetí balíček

25 000,- Kč

Za příplatek
25 000,- kč je možné přiobjednat služby svatebního kameramana.

  Co balíček obsahuje?

  Fotografie z celého svatebního dne, včetně příprav nevěsty (účes, líčení, oblékání) a ženicha, zdobení aut, rodinných zvyklostí, příchodu svatebčanů, oficialit před obřadem, slavnostního příchodu do obřadní síně, obřadu, nasazení snubních prstýnků, vášeho prvního polibku, podpisů novomanželů a svědků, gratulací, dále společné fotografie svatebčanů, menších i větších skupinek, stylizované fotografie novomanželů v místě obřadu (nebo na jiných lokacích dle dohody), fotografie odjezdu na hostinu, zametání střepů talíře, přenášení nevěsty přes práh, přípitku, proslovu, polévky, fotografie hostů, krájení dortu, prvního tance novomanželů, předávání dárků, večerního veselí a další.
  Párové focení má klient zahrnuto v ceně.
  Orientační doba focení je 12 hodin.
  Dostanete DVD nebo USB se všemi fotografiemi (více než 800 fotografií, v plné velikosti). Pokud budete chtít vytvořím webovou galerii pro lepší sdílení svatebního dne s vašimi blízkými.
  Doprava po Praze zdarma.

Rezervovat

Svatební album a kniha hostů

Krásná dřevěná kniha Wooden moment vyrobená zlatými českými ručičkami.Díky preciznímu zpracování a unikátnímu gravírování na deskách může sloužit jako svatební kniha hostů nebo krásné svatební fotoalbum. V obou případech vytvoří nezapomenutelnou památku, plnou krásných fotografií nebo vzkazů od vašich přátel.

Svatební video

Ke každému balíčku je možné přiobjednat i svatebního kameramana